Przeprowadzka?

Jeżeli zostałeś/aś już mieszkańcem Nowalu, zapewne nie wiesz jak zmienić miejsce zamieszkania, ponieważ domyślnie ustawione jest miasto stołeczne - Lene. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie uda się wprowadzić odpowiednie zmiany we wniosku pobytowym, lecz jeśli już jesteś mieszkańcem, a chciałbyś/chciałabyś przeprowadzić się do któregoś z pozostałych miast, jest prosta możliwość.

Wystarczy jedynie skontaktować się z Królem, bądź to na maila, podanego w panelu po prawej, bądź też przez prywatną wiadomość na nick "MattZdolny" na forum Nowalu. Jeśli jeszcze tam nie jesteś, warto się zarejestrować, to najlepszy sposób na rozpoczęcie aktywnego udziału w życiu kraju.

W temacie maila/pw wpisz "Przeprowadzka". Ułatwi to mi szybkie rozpatrzenie sprawy. W wiadomości krótko podaj swoje dane, numer paszportu i miasto do którego chcesz się przeprowadzić. Jeśli wysyłasz maila, to zrób to najlepiej z tego adresu, z którego dokonywałeś/aś rejestracji, dzięki temu będę pewny, że to właśnie Ty składasz wniosek, a nie ktoś podszywający się pod Twoje personalia. Jeżeli wiadomość zostanie wysłana z innego maila, zastosuję inne sposoby identyfikacji, które jednak mogą sprawić że wniosek zostanie odrzucony. Nie przejmuj się wtedy i postaraj się użyć właściwego adresu e-mail, bądź zarejestrować na forum.

Nowal Menu główne

Nowal Władze i prawa

Nowal Obywatele,rejestracja

Nowal Miejscowości

Nowal Szybki kontakt

Nowal Instytucje w kraju

Nowal Linki zagraniczne